14 квітня завершився Чемпіонат ДСНС України з поліатлону
14 квітня на Вінниччині завершився Чемпіонат ДСНС України з поліатлону. Змагання проходили серед збірних команд особового складу ДСНС України. 84 спортсмени у складі 20-ти команд протягом двох днів виборювали першість з плавання, стрільби кульової з пістолета та легкоатлетичного бігу.
Змагання відбулися одразу у декілька етапів. Зокрема, на базі стрілецького тиру ВОО ФСТ «Динамо» проходив перший етап змагань зі стрільби кульової, в другому етапі в басейні спортивного комплексу «Аква-Він» - визначили кращих плавців. Заключний етап змагань з легкоатлетичного кросу проходив на стадіоні міської дитячої спортивної школи №1. У запеклій боротьбі перше місце у загальнокомандному заліку посіла команда Харківського Національного університету цивільного захисту України, срібним призером стала команда Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України, а бронзу виборола команда Головного управління ДСНС України у Одеській області.
Переможці та призери турніру були нагороджені кубками та Почесними грамотами. Самі ж рятувальники кажуть, що такі змагання спрямовані на розвиток згуртованості між особовим складом, зміцнення фізичної культури та пропаганди здорового способу життя.
voofstdynamo