VT Wedding - шаблон joomla Mp3

Кубок Поділля на Вінниччині

На базі ВОО ФСТ "Динамо" України проходять Всеукраїнські змагання Кубок "Поділля" пам'яті ЗМС Б. Мельника з пневматичної зброї зі стрільби кульової.
В перший день змагань в Олімпійській вправі ГП-6 (10м., 60 пострілів, чоловіки) відзначились спортсмени-динамівці Вінниччини:
2 місце - МСМК Кирилл Козюк (Вінницький ЦОП)
3 місце - КМС Олександр Стасюк (обласна ДЮСШ стрільби), а перемогу у фіналі здобув представник м. Львова МСМК Святослав Гудзий.
У змаганнях серед молоді перемогу здобув КМС Сивак Олександр (обласна ДЮСШ стрільби), 2 та відповідно 3 місця посіли також представники обласної ДЮСШ стрільби КМС Барабаш Олександр та КМС Швець Володимир.
У другий день змагань відкритого Кубку "Поділля" виконувалась Олімпійська вправа ГП-6 серед жінок (10м., 60 пострілів), де перемогу у фінальній боротьбі здобула спортсмен-динамівець Вінниччини МС Римська Дар'я (обласна ДЮСШ стрільби), 2 місце посіла представниця м. Києва МСМК Омельяненко Наталя та 3 місце - спортсмен-інструктор зі стрільби кульової ВОО ФСТ "Динамо" України МСМК Волошина Дар'я.
У змаганнях серед молоді перемогу здобула МС Павлюк Вікторія (обласна ДЮСШ стрільби), 2 місце посіла представниця Київської області МС Сташко Марія і 3 місце - МС Добржанська Софія (обласна ДЮСШ стрільби).
Третій день змагань відкритого Кубку "Поділля" ????????????????
Виконувалась Олімпійська вправа ГП-МІХ (10м., змішані пари), де відзначились:
???? місце - МСМК Волошина Дар'я, МСМК Козюк Кирилл (Вінницький ЦОП);
???? місце - МС Добржанська Софія, КМС Стасюк Олександр (обласна ДЮСШ стрільби);
???? місце - МС Римська Дар'я (Вінницький ЦОП), МС Бондарчук Вадим (обласна ДЮСШ стрільби).
Також виконувалась вправа ГП-11А (10м., 20+20 пострілів, рухома мішень, перемінна швидкість), де відзначились також вінницькі спортсмени.