VT Wedding - шаблон joomla Mp3
 

Бронзовий призер Чемпіонату світу з веслування слалому

Спортсмен-динамівець Вінницької обласної організації "Динамо" України, вихованець МДЮСШ-2 Сергій Совко завоював бронзу на чемпіонаті світу з веслувального слалому серед юніорів та молоді.
Змагання проходили у місті Івреа (Італія). Участь взяли спортсмени з 45 країн світу.
Веслувальним слаломом Сергій займається вже 9 років. За цей час він неодноразово виборював призові місця у всеукраїнських та міжнародних змаганнях, ставав призером Чемпіонату України серед дорослих, багаторазовим переможцем та призером чемпіонатів міста та області.
Норматив кандидата у Майстри спорту України хлопець виконав у 13 років. Майстром спорту України став у 16.
Першим наставником Сергія у ДЮСШ №2 була Ірина Харламова – тренер-викладач відділення веслувального слалому МДЮСШ №2. А продовжили його тренувати тренери-викладачі Євген Туркенич та Сергій Горільчаний.
«III місце чемпіонату світу є результатом багаторічних важких тренувань, Сергій багато працював та зміг досягти значного успіху. Ми пишаємось нашим спортсменом та крокуємо до нових перемог. Змагальний сезон ще не закінчився, тому й ми не збираємось зупинятись на досягнутому», - говорить тренер-викладач відділення веслувального слалому МДЮСШ №2 Євген Туркенич.
«У міській дитячо-юнацької спортивної школи №2 зроблені усі умови для виховання та професійного зростання вінницьких спортсменів, тому ми сьогодні можемо бачити призові місця на чемпіонатах України, Європи та світу. Наразі спортсмен знаходиться на навчально-тренувальному зборі з підготовки до Чемпіонату світу з веслувального слалому серед дорослих, який проходитиме з 26 по 31 липня у м. Аугсбург (Німеччина).
Згодом Сергій Совко також братиме участь у навчально-тренувальному зборі з підготовки до Чемпіонату Європи з веслувального слалому серед юніорів та молоді до 23-х років в м. Чеські Будейовиці (Чехія).
295563046 367285565555579 1983447391097442584 n