VT Wedding - шаблон joomla Mp3

Переможець Всесвітніх ігор 2022 року з сумо Важа Даіаурі

Вітаємо спортсмена-інструктора з сумо Вінницької обласної організації "Динамо" України ВАЖУ ДАІАУРІ зі здобутим 1 місцем на Всесвітніх іграх 2022 року у вазі до 115 кг у сумо! Важа провів чотири поєдинки, виграв усі і став чемпіоном. У фіналі 23-річний вінничанин переміг представника Японії (країна є засновником сумо) Шиона Фуджісаву. Цей рівний поєдинок тривав трохи більше хвилини. Наприкінці Важа зміг кинути суперника на килим і водночас виштовхнути за межі кола. У сумо це миттєва перемога! Завтра, 11 липня, змагання сумоїстів продовжаться. Важа Даіаурі-молодший виступатиме в абсолютній ваговій категорії. Там змагатимуться представники усіх трьох вагових категорій, в тому числі і суперважковики (понад 115 кг). За словами тренера, перед спортсменом стоїть задача – поборотися за ще одну медаль.
Пишаємося чемпіоном всесвітніх ігр 2022 року та його батьком тренером!