У рамках впровадження Інтеркультурної стратегії ВМТГ у м. Вінниці, на базі олімпійської підготовки Вінницької обласної організації ФСТ «Динамо», відбулась арт-терапевтична подія «Берег Єднання». 17.06.2022 року близько сотні людей об’єдналися заради мистецтва та підтримки одне одного у ці складні часи. Вінниця ще з початку війни докладає всіх зусиль, щоб створити гідні умови для проживання тим, хто переїхав до нашої громади. Важливу роль в цьому відіграє психологічна підтримка людей, які змушені були залишити свій дім.
Долучилися до акції мешканці Миколаєва, Маріуполя, Херсона, Харкова, Сєвєродонецька, Краматорська, Мелітополя… Разом з Вінницькими митцями вони розмальовували яскравий мурал, грали у барабанному колі, вивчали перкусію тіла, грали у рухливі «Веселі естафети» та створювали яскраві малюнки на асфальті. Цьому єднанню не завадив навіть короткочасний дощ Лише об’єднавшись, ми можемо створити комфортні умови для тих, хто тут вже давно проживає, а також для тих, хто приїхав нещодавно.
Integrated Urban Development in Ukraine
Вінницька обласна організація ФСТ "Динамо" (@voofstdynamo)
Вінницький обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх"